У Держдумі заявили, що Львів, Житомир і Ніжин збудували піддані російського царя

Автор:
3 Липня 2018 Новини

Депутат нелегітимної Держдуми РФ, одіозний Володимир Жиріновський заявив, що українські міста Львів, Житомир та Ніжин «насправді» є російськими, оскільки збудовані вони були «підданими російського імператора» і у численних війнах «перебували під захистом російської армії».

Про це Жириновський написав у своєму Telegram-каналі, – пише “Вголос”.

Політик зазначив, що не розуміє, чому в Україні обурюються рішенню глави Кремля про найменування російських військових частин назвами міст України, і вважає його історично справедливим.

«Хочу нагадати історію: серед зазначених міст немає жодного українського. Коли вони з’явилися, навіть такої назви «Україна» не існувало, не кажучи вже про державу. Всі ці міста входили до складу Росії, будувалися росіянами або підданими російського імператора, захищалися воїнами Росії в численних війнах. А Україна відповідальна хіба що за зубожіння жителів цих міст в останні десятиліття», – заявив Жириновський.

Ось як виглядає скріншот нахабного посту Жиріновського: 24tv.uaЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Присвоєння частинам армії РФ назв українських міст Муженко вважає маркуванням територіїЗалишити відповідь

1 Коментар На "У Держдумі заявили, що Львів, Житомир і Ніжин збудували піддані російського царя"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Ольга
Гість

Ага хрен ты получешь Украину Путинская рожа

Популярні новини