|  0 5 Липня 2018 | 10:38

61-річна українка встановила рекорд у кількасот кілометровій дистанції

На чемпіонаті України з 48-годинного бігу львів'янка Ольга Стадник посіла перше місце серед жінок віком 60+, пробігши 250 км.
Як інформує Львівський обласний центр здоров'я "Спорт для всіх", вона встановила рекорд України у цій категорії.
Загалом Львівщину представляли троє спортсменів, 61-річна Ольга Стадник, 69-річна Лариса Лабарткава та 44-річний Олексій Сикал. За 48 годин Ольга Стадник змогла пробігти 250,176 км та отримала золоту медаль, Лариса Лабарткава пробігла 229,037 км, отримавши срібло, а Олексій Сикал подолав 161,786 км.

В командному заліку ветерани спорту Львівської області змогли вибороти "срібло" чемпіонату, поступившись марафонцям з м. Києва. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени із 17 областей України, а також учасники з Білорусі, Чехії, Естонії та Польщі.