Голова Волинської ОДА розпорядився передати 787 гектарів землі у Шацькому районі

Автор:
7 Липня 2018 Волинь

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко передав у постійне користування сім земельних ділянок на території Шацького району площею 787 гектарів.

Як сказано у розпорядженні голови ОДА Олександра Савченка від 4 липня 208 року, земельні ділянки дісталися державному підприємству «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство» для ведення лісового господарства, – повідомляє Волинь24.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Лісова мафія» на Волині: Шацький національний парк окуповують комерсантиРозташовані ці земельні ділянки за межами населених пунктів на території Шацької селищної ОТГ (Прип’ятської сільської ради).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: А що, вас «жаба давить», що в парку бізнес починає господарювати? – Савченко шацьким депутатам

«ВолиньUA» нагадує, що свого часу попередник Олександра Савченка, уже екс-голова Волинської ОДА Володимир Гунчик буквально за декілька днів до своєї відставки з цієї посади підписує розпорядження «Про виділення лісових ділянок», який передав 2 гектари шацької землі приватним користувачам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Лісова мафія» на Волині: «дерибан» голови ОДА за лічені дні до відставки (ФОТО, ДОКУМЕНТ)Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини