Контррозвідка викрила бойовика «ДНР» у лавах ЗСУ (ВІДЕО)

Автор:
7 Липня 2018 Новини

Військова контррозвідка викрила та затримала військовослужбовця Збройних Сил України – учасника терористичної організації «ДНР».

Про це повідомляють у прес-центрі штабу Операції об’єднаних сил.

Член «ДНР» переховувався від правосуддя в одній з військових частин. За даними штабу, затриманий – мешканець Херсонської області, який у 2014 році приєднався до бойовиків проросійських бандформувань та вступив на службу до штабу «ДНР» у м. Часів Яр.

«Виконував вказівки ватажків ОРДО з виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області. У липні 2014 р.  затриманий залишив службу в «ополченні Новоросії» та повернувся до Херсонщини. Згодом з метою уникнення покарання призвався за мобілізацією до ЗСУ та уклав контракт на проходження військової служби в одній із військових частин, яка залучена до операції ООС», – повідомили у штабі.

Матеріали щодо протиправної діяльності чоловіка передано до поліції з метою відкриття кримінального провадження за ст. 260 КК «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».Важливо

Військовою контррозвідкою зі складу Об’єднаних сил викрито та затримано військовослужбовця Збройних Сил України – члена «ДНР»#ООС #операція_ОСВ результаті комплексу заходів, реалізованого співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднанихсил, викрито та у взаємодії з Нацполіцією затримано учасника терористичної організації «ДНР», який переховувався від правосуддя в одній з військових частин Об’єднаних сил.Так, в результаті проведеної спецоперації затримано мешканця Херсонської області, який у 2014 році приєднався до бойовиків проросійських бандформувань та вступив на службу до штабу «ДНР» у місті Часів Яр, де зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків з виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області. У липні 2014 року з початком звільнення українських міст від проросійських бандформувань, затриманий залишив службу в «ополченні Новоросії» та повернувся до Херсонщини.Згодом, з метою уникнення від покарання молодик призвався за мобілізацією до Збройних сил України та в подальшому уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин, яка залучена до операції Об’єднаних сил.Оперативники військової контррозвідки викрили та певний час тримали колишнього бойовика під контролем.06 липня 2018 року матеріали щодо протиправної діяльності вказаної особи передано до Бахмутського відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області з метою відкриття кримінального провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Військова контррозвідка зі складу Об’єднаних сил продовжує виконання заходів направлених на виявлення осіб, причетних до участі у проросійських терористичних організаціях з метою притягнення їх до відповідальності.Разом переможемо!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 7 липня 2018 р.Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини