Фаріон поставила на місце президента Польщі

10 Липня 2018 Новини

Мовознавець Ірина Фаріон обурилася виступом президента Республіки Польща Анджея Дуди 8 липня на Волині.

“Слухай, президент, що робили поляки на етнічних українських землях? Відповідаю, тому що ти не здатний на це відповісти. Вони їх окупували і знищували переселенців – українців”, – звернулася Фаріон до президента Польщі у Facebook.

Анджей Дуда відвідав Луцьк і селище Олика на Волині, де реставрують костел. У своїму виступі він назвав Волинську трагедію “етнічною чисткою” з боку ОУН під проводом Степана Бандери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політична арифметика на крові, – В’ятрович про виступ польського президента на Волині ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Михальчишин назвав виступ Дуди про «100000 тисяч польських жертв на Волині» маразмом

“Дуда, послухай слова націоналіста Ленкавського: “У відносинах з Польщею для нас важливіше майбутнє, ніж минуле”. Дуда, чуєш? Або ж імперська дуда звучить голосніше?” – зазначила Фаріон.

Залишити відповідь

1 Коментар На "Фаріон поставила на місце президента Польщі"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
Волинянка
Гість
Колонізатори колишні польські військові-осадники отримували найкращі землі на території Волинського воєводства вели себе агресивно і шовіністично. З ними пов’язані полонізація і пацифікація українського населення. На Волині було закрито 1000 українських шкіл. Лідер “сучасної” європейської держави, який на території суверенного сусіда демонструє глибокий жаль за колись невдалою колонізацією. І робить це під акомпанемент Росії котрій належала Польща. Поляки намагаються показати себе в ролі жертв, пропагандують думки, які мали б це підтверджувати. Але в цьому вони вже доходять до абсурду. Так, з’являються заяви, що українці на Волині вбивали винятково жінок, дітей і старих людей. За цією логікою, чоловіків поляків на Волині не… Читати далі »