Як у Луцьку четвертокурсники здавали ЗНО? (ВІДЕО)

11 Липня 2018 Волинь

Бакалаври вперше здають ЗНО. 11 липня четвертокурсники, які хочуть вступити до магістратури, склали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. 

Про це йдеться у сюжеті «12 каналу».

Цьогоріч це тестування обов’язкове для більшості спеціальностей магістратури. Загалом у Луцьку – 700 вступників.

Попри те, що віднедавна чотири курси формально вважають закінченою вищою освітою, вони хочуть таки отримати ще й диплом магістра.

«Можливо у 40-50 років вирішу, що це моє – викладацька діяльність і піду ще на доцента. Тобто це дає якість ще певні можливості», – каже вступниця Наталка Климко.«Вища освіта повинна бути для подальшого працевлаштування, щоб займати вищі посади на роботі», – зізнається інша вступниця Вікторія Єщенко.

Уся процедура ЗНО строго регламентована. Вступники повинні мати з собою певний пакет документів. А ще обов’язкова умова – не спізнюватись на тестування. Тому декількох вступниць, які прийшли на п’ять хвилин пізніше встановленого часу, на територію пункту просто не впустили.

Єдиний вихід для них – звертатись до центру оцінювання якості освіти і документально довести, що вони мали поважну причину для спізнення. Тоді їм дозволять складати ЗНО на другій сесії. Або ж вступницям доведеться обрати іншу спеціальність на магістратурі, де сертифікат з англійської при вступі не вимагають.

Тестування з англійської для бакалаврів – не єдине цьогорічне нововведення. Також 13 липня для охочих вступити на правничу спеціальність відбудеться фаховий іспит у формі ЗНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін трохи зменшив кількість бюджетних місць для абітурієнтів

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про