У Луцьку розпочали роботу перші в місті поліцейські станції

12 Липня 2018 Волинь

Перші поліцейські станції обслуговуватимуть жителів двох мікрорайонів обласного центру Волині. Поліцейські станції відкрили на вулиці Федорова, 11 та проспекті Волі, 33а.

Про це «ВолиньUA» стало відомо з прес-служби поліції Волинської області.

Введення в дію таких станцій дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на повідомлення лучан про правопорушення, ефективніше здійснювати відповідну профілактичну роботу, спрямовану на запобігання злочинності. Станції стануть своєрідними центрами консолідації зусиль поліції та громади в забезпеченні правопорядку.В урочистостях з нагоди відкриття станцій взяли участь виконувач обов’язків заступника начальника Луцького відділу поліції Федір Дроздик, виконувач обов’язків начальника відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП в області Юрій Гусак, а також начальник сектору превенції Луцького відділу поліції Олександр Полюх.

Нагадаємо, що поліцейські станції уже працюють, зокрема, в місті Берестечко Горохівського, селі Боратин Луцького та селищі Цумань Ківерцівського районів. У квітні вони розпочали роботу  в селі Смідин Старовижівського та селищі Заболоття Ратнівського районів. З червня поліцейські станції працюють у селі Сошично Камінь-Каширського та селі Велика Глуша Любешівського районів.

До кінця року на Волині планують ввести в дію всього 38 таких поліцейських станцій.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про