У Сирії збили російський військовий літак: РФ звинувачує Ізраїль

18 Вересня 2018 Новини

Російський військовий літак Іл-20 було збито над Середземним морем системою ППО Сирії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це повідомив у вівторок журналістам офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков.

Через дії ізраїльських військових загинуло 15 військовослужбовців РФ. Ми залишаємо за собою право на дії у відповідь, – Міноборони Росії

“Прикриваючись російським літаком, ізраїльські льотчики підставили його під вогонь засобів ППО Сирії. У підсумку Іл-20, у якого ефективна відбиваюча поверхня на порядок більша, ніж у F-16, був збитий ракетою комплексу С-200”, – сказав генерал.

За словами російського генерала, ізраїльські літаки навмисно створили небезпечну ситуацію для надводних кораблів і повітряних суден, що перебувають у цьому районі.

“Бомбометання виконувалося неподалік місця розташування французького фрегата Auvergne і в безпосередній близькості до літака Іл-20 ПКС Росії, який заходив на посадку”, – сказав Конашенков.

Офіційний представник російського військового відомства зазначив, що ізраїльські засоби управління авіацією та льотчики F-16 “не могли не бачити російський літак, оскільки він заходив на посадку з висоти 5 км”.

“Тим не менше, вони навмисно пішли на цю провокацію”, – сказав він.

Конашенков також зазначив, що про плановану операцію Ізраїль командування російського угрупування військ у Сирії не попереджав. “По “гарячій лінії” повідомлення надійшло менш ніж за одну хвилину до удару, що не дозволило вивести російський літак у безпечну зону”, – додав він.РФ розцінила дії Ізраїлю як ворожі і залишає за собою право на дії у відповідь.

“Розцінюємо ці провокаційні дії Ізраїлю як ворожі. Унаслідок безвідповідальних дій ізраїльських військових загинуло 15 російських військовослужбовців. Це абсолютно не відповідає духу російсько-ізраїльського партнерства”, – заявив генерал.

“Ми залишаємо за собою право на адекватні дії у відповідь”, – додав Конашенков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ми не почуваємося в безпеці, – Польща та Литва дружитимуть проти Росії

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про