Російські бомбардувальники вторглись у повітряний простір Великобританії

Автор:
22 Вересня 2018 Новини

Ланку винищувачів королівських ВПС Великобританії було піднято по тривозі, щоб перехопити два дальніх стратегічні бомбардувальники Ту-160 ВКС РФ (за класифікацією – Russian Blackjacks long-range bombers – ред), які пролітали в граничній близькості до повітряного простору Сполученого Королівства.

За даними прес-служби Міністерства оборони Великобританії, екіпажі російських бомбардувальників Ту-160 не вступали в контакт із співробітниками управління повітряним рухом, що робило їх небезпечними для всіх інших авіаційних об’єктів.

Російські бомбардувальники, що зондували повітряний простір Великобританії, є ще одним нагадуванням про дуже серйозну військову загрозу, яку для нас сьогодні несе Росія. Ми без вагань будемо постійно захищати наше небо від агресивних дій. В черговий раз швидка реакція наших королівських ВПС продемонструвала, наскільки важливі наші збройні сили для захисту Великобританії “, – процитувала прес-служба слова міністра оборони Великобританії Гевіна Вільямсона.

У прес-службі Міноборони Сполученого Королівства вказали, що британські ВПС тісно співпрацювали з партнерами по НАТО для здійснення спостереження за літаками, які згодом були перехоплені британськими винищувачами над Північним морем і супроводжені в північному напрямку із зони інтересів Британії.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку урочисто зустріли Севастопольську авіабригаду (ФОТО)

Як нагадує “Сьогодні”, в травні цього року американським винищувачам F-22 довелося екстрено піднятися в повітря для перехоплення двох російських стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-95 біля берегів Аляски.

І вже через кілька місяців, а саме – на початку вересня цього року, інцидент повторився. Американські винищувачі F-22 перехопили поблизу штату Аляска два російських атомних бомбардувальника Ту-95МС, які пролітали поблизу Алеутських островів.Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про
Популярні новини