У лісовому агентстві уникають коментарів щодо інциденту в заказнику «Воротнів»

27 Вересня 2018 Волинь

У Державному агентстві лісових ресурсів України уникають коментарів щодо інциденту в Ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів».

Журналісти видання «ВолиньUA» спробували взяти коментар у прес-служби Державного агентства лісових ресурсів України.

З першої спроби отримати коментар у телефонному режимі в працівників Держагениства лісових ресурсів – не вдалося. Нам відповіли, що про цей випадок на Волині вони чують вперше, тому попросили зателефонувати через 15 хвилин.

Зателефонувавши вдруге, у телефонній розмові почули, що коментувати такий випадок на Волині їм заборонили, однак вони можуть надати відповідь у письмовій формі на ті питання, які цікавлять нас.Читайте також: За фактами нічної стрілянині у волинському заказнику «Воротнів» поліція проведе розслідування

Схожа ситуація – і з директором ДП «Ківерцівське лісове господарство» Віталієм Карищуком, із яким нам таки й не вдалося поспілкуватися, бо він нібито занадто зайнятий та й не має часу, щоб поспілкуватись із журналістами.

У приймальні на всі дзвінки журналістів повідомляють, що керівник – у лісі, а коли буде на місці – невідомо. І радять: щоб застати директора підприємства на робочому місці, приїжджати завтра о 8-й ранку.

Випадок зі стріляниною у заказнику загальнодержавного значення «Воротнів» сьогодні набрав чималого резонансу, однак дивує досить спокійна позиція працівників лісу, які роблять вигляд, наче нічого не трапилось, тим більше уникають коментарів.

Як повідомляють очевидці подій у «Воротневі», серед людей, яких охороняли «тітушки», був начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко та один із високопосадовців Волинської обласної держадміністрації.

Нагадаємо, що у ніч 26 вересня у Ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів» відбулася стрілянина. Тих, хто стріляв, супроводжували працівники Державної лісової охорони, підпорядковані Волинському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

У свою чергу, фракція ВО «Свобода» у Волинській облраді вимагає від правоохоронців розібратися із шабашем у заказнику «Воротнів»

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про