Громада вимагає відставки начальника управління лісового та мисливського господарства Волині

3 Жовтня 2018 Аналітика/статті

У Луцьку представники політичних партій та громадських організацій пікетували Волинське управління лісового та мисливського господарства з вимогою звільнити з посади його очільника Олександра Кватирка та виконуючого обов’язки голови Держлісагентства Володимира Бондаря.

Про це інформує власкор «ВолиньUA».

Акція відбулася під гаслом «Геть лісову мафію!». Участь в заході взяли представники громадського руху «Народний контроль», ГО «Самооборона Волині», ВО «Свобода», Громадянська позиція, Об’єднання «Самопоміч», Національний корпус, ВГО «Сокіл», Студентська рада Волині. Також серед пристуніх були депутати Луцької міськради і перший заступник голови Волинської облради свободівець Олександр Пирожик.

«Явища, які відбуваються у лісовій сфері області, носять характер системних порушень. Масово розширилася площа рубок, які тепер відбуваються і на території природних заказників. Під егідою Кватирка окремі території стають закритими для громадськості, де влаштовують полювання для приватних осіб. Волинь стрімко втрачає лісовий ресурс», – зазначив у виступі депутат Луцької міськради Павло Данильчук.Перший заступник голови Волинської облради свободівець Олександр Пирожик наголосив, що обласна рада неодноразово звертала увагу на протиправні дії у лісовій сфері, яку очолює Олександр Кватирко. Однак, центральні органи влади не реагують. Також він вказав на факти численних порушень і махінацій, які мали місце з будівництвом баз відпочинку у заказнику «Воротнів» та приватизації там землі на підставних осіб.

«Порушення у лісовій сфері носять системний характер. Діяльність цієї галузі абсолютно ідентична нормам, які діяли за часів Януковича. Тітушки, кругова порука, непрозорі схеми, закритість і дерибан лісу. Таке враження, що лісове управління завмерло в часі, ніби для нього не було Революції гідності», – зауважив депутат Луцької міськради Микола Федік.

За пікетом під будівлею управління лісового та мисливського господарства спостерігала поліція та невідомі особи, які зачинилися всередині приміщення. Сам начальник управління і ніхто з його заступників на акцію не вийшов, хоча їх закликали вийти до народу.

Текст погодженої спільної заяви з вимогою звільнити Олександра Кватирка та Володимира Бондара із займаних посад та розслідувати усі факти порушень в лісовій сфері зачитав заступник голови Волинської «Свободи» Микола Федік.

Виступ першого заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика.

“Тітушки”, які нібито представляють Правий сектора на Волині.

Працівники лісового управління заховались за “черговими” спортсменами. Які згодом не пускали журналістів до держпідприємства

Микола Федік зачитує звернення до міністра Аграрної політики про відставку Олександра Кватирка

Активісти, серед них “Харківський”

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук

Депутат Луцької міської ради Микола Федік

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічні розваги, «тітушки» і стрілянина – новий «бєспрєдєл» у відомстві Кватирка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За фактами нічної стрілянині у волинському заказнику «Воротнів» поліція проведе розслідування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лісовому агентстві уникають коментарів щодо інциденту в заказнику «Воротнів»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лісівники стверджують, ніби Кватирка у «Воротневі» не було

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про