У Луцьку перевірили магазин, де продали цукерки з хробаками

4 Жовтня 2018 Волинь

У Луцьку перевірили магазин, в якому нещодавно жінка купила цукерки з хробаками.

Про це повідомляє «Волинь24».

«Шановна пані Ліно, Нам дуже прикро, що через недбале зберігання нашої продукції Ви не змогли поласувати цукерками «КОНТІ». Ми готові надати наші цукерки, що зберігалися у відповідних умовах. Після оприлюднення допису наш представник відвідав торгову точку та провів візуальний аналіз умов зберігання продукції», – йдеться в офіційному повідомленні.

Також прес-служба «КОНТІ» переконує, що компанія контролює якість продукції на всіх етапах виробництва.«Представникам торгової точки були передані наші рекомендації щодо дотримання умов зберігання, оскільки зазначена Вами ситуація виникла не тільки з нашою продукцією. Ми будемо тримати на контролі даний інцидент. Зазначимо, що ми пильно контролюємо якість нашої продукції на всіх етапах виробництва, адже стратегія компанії «КОНТІ» в галузі безпеки та якості – це відповідність виробленої продукції вимогам Європейського Співтовариства. На підприємстві впроваджена Система менеджменту безпеки та якості за стандартами ISO 9001:2008», – пишуть у відповіді.

Також у компанії просять повідомляти про будь-які порушення зберігання продукції.

«Компанія «КОНТІ» вживає необхідних заходів для уникнення подібних ситуацій. Проте, якщо Ви, попри усі наші зусилля, помітите будь-які порушення умов зберігання нашої продукції або виявите у продажу прострочений товар, будь ласка, зателефонуйте нам на лінію турботи «КОНТІ» +38 (062) 724 20 50 або напишіть на електронну адресу: konti@konti.com», – зазначають у прес-службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через галюцинації чоловік побачив грабіжників і викликав поліцію

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про