Волинь
журналіст
9 Жовтня 2018

Луцьк: на правах бідного родича

Тема розширення меж Луцька і перспектив його розвитку сьогодні перебуває в центрі уваги місцевого політикуму. В цьому питанні існує багато дивного, незрозумілого, а подекуди відверто абсурдного.

 

9 Жовтня 2018 Волинь

Є таке відоме всім підприємство ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД”. Його адреса, згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – місто Луцьк, вулиця Ранкова,1. Але, як виявляється, податки це потужне підприємство сплачує зовсім не в місто, а в Боратинську ОТГ.

“ПАТ «Гнідавський цукровий завод» є одним із основних платників податків до Боратинської громади, а також її надійним другом та партнером”, – заявив під час Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Волинь-Інвест 2018» голова Боратинської ОТГ Сергій Яручик.

А скільки ще таких цікавих прикладів: “Кромберг енд Шуберт”, “Модерн Експо”, “Луцьк-Фудз. “Кромберг енд Шуберт” минулого року сплатив 132 млн гривень податків – найбільше у Волинській області. Тільки пішли вони звісно в ту ж Боратинську ОТГ. “Модерн Експо” – 69 млн гривень. Але ці кошти потрапили до Підгайцівської сільради.Можна уявити, наскільки б зріс бюджет міста завдяки підприємствам, які фактично перебувають на його території і користуються міською інфраструктурою, але якимось дивним чином юридично опинилися поза його межами. Навряд чи в Україні знайдуться настільки щедрі міста, які так бездарно втратили територію і крупних платників податків, які територіально, а у випадку Гнідавського цукрового – ще й юридично, – знаходяться у межах міста.


Залишити відповідь

1 Коментар На "Луцьк: на правах бідного родича"

avatar
  Підписатися  
Найновіший Найстаріший Голоси
Сповістити про
лучанин
Гість

Жил-был мальчик в бедной семье. Семья была настолько бедная, что если бы он не был мальчиком, ему не было бы чем играться.

Популярні блоги
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
У міської влади Луцька зникло відчуття прекрасного?
Занедбаність центральної вулиці міста Луцька вражає. Складається враження, що в місті Луцьку відсутній господарник. Для порівняння доречно в ...
Журналіст
Кого атакує Ігор Гузь?
Нещодавно народний депутат Ігор Гузь оголосив про створення чергового кишенькового політично-громадського проекту із собою на чолі – В ...
Аспірант, член Луцького міського комітетут ВО "Свобода"
Український пасажирський транспорт: коли поїздка перетворюється у пекло
Літо – пора масового відпочинку і подорожей. Але для того, щоб втілити заповітні мрії про море, озеро, гори чи відкрити для себе нові міста ...