Найчастіше у Ковелі владу просять відремонтувати дороги

12 Жовтня 2018 Волинь

Найчастіше у своїх зверненнях на адресу влади ковельчани просять вирішити комунальні проблеми, зокрема відремонтувати дороги.

Про це йшлося на засіданні виконкому Ковельської міськради, – передає «ВолиньUA».

Так, за період з 1 січня по 30 вересня 2018 року до виконавчого комітету  міської ради надійшло 2052 звернення громадян, що на  6,4% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Всього протягом дев’яти місяців звернулось 6478 громадян (проти 5680 у 2017 році), що на 22,6% більше від т аналогічного  періоду 2017 року.

Найбільш актуальними питаннями, які піднімали громадяни  у колективних зверненнях, є ремонт доріг у Ковелі, встановлення пристроїв обмеження руху автортранспорту, благоустрій прибудинкових територій (асфальтування, встановлення дитячих майданчиків), будівництво та ремонт каналізаційних мереж, ремонт під’їздів у багатоквартирних будинках, налагодження систем теплопостачання  та водопостачання у житлових будинках, проведення робіт з водовідведення, освітлення вулиць та ін.Йде тенденція до поступового зменшення кількості звернень з аграрної політики і земельних відносин, покращення житлових умов громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непоодинокі випадки: подробиці спроби викрадення 12-річної волинянки

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про