image
 |  2 6 Листопада 2021 | 12:27

Борчиня з Волині везе «золото» з молодіжного чемпіонату світу

Уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва виграла "золото" на чемпіонаті світу U23 із боротьби.

Про перемогу спортсменки повідомляють на сторінці Волинської школи вищої спортивної майстерності.

Фінал чемпіонату світу для української збірної відбувся ввечері 5 листопада у Сербії.

Анастасія Алпєєва змагалася у ваговій категорії 72 кілограми. У фіналі волинянка зустрілася з французькою борчинею Кендрою Дашер. Поєдинок завершився на користь Анастасії з рахунком 4:1.

Як нагадує Суспільне, на шляху до першості в чемпіонаті світу волинянка також перемогла спортсменок з США, Казахстану, та Індії.

Особисті тренери дівчини – Олександр Раковський та Іван Палій. Загалом жіноча збірна України, у складі якої – дев'ять спортсменок, на чемпіонаті світу завоювала сім нагород.

Що відомо

4 листопада стало відомо, що волинянка пройшла у фінал Чемпіонату світу серед спортсменів до 23 років.

У лютому 2021-го борчиня Анастасія Алпєєва успішно виступила на чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок і здобула бронзову медаль.

У серпні цього року волинська спортсменка Анастасія Алпєєва посіла перше місце на чемпіонаті Європи серед юніорів на змаганнях у місті Дортмунді, що в Німеччині.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .