image
 |  578 21 Серпня 2025 | 12:53

ДТП на кільці у Луцьку: показали відео з камер

На перехресті з круговим рухом вулиць Шевченка та Набережна, 19 серпня, о 08:43, трапилася дорожньо-транспортна пригода, яку було зафіксовано диспетчером відділу «Центр безпеки міста Луцьк» за допомогою камер відеоспостереження.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради, - пише ВолиньUA.

Водій автомобіля «Alfa Romeo», д.н.з. «АС0827НХ», не був уважним та під час перестроювання у праву смугу, допустив зіткнення з автомобілем «Volkswagen», д.н.з. «АС1000КТ». Від удару транспортний засіб «Alfa Romeo» за інерцією зіткнувся з автомобілем, що рухався попереду, а саме «Volkswagen Caddy», д.н.з. «АС5227НІ».

У результаті інциденту всі три транспортні засоби отримали незначні механічні пошкодження. Потерпілих серед учасників події немає. Водії вирішили питання врегулювання дорожньо-транспортної пригоди без залучення працівників поліції.

Департамент муніципальної варти нагадує: при зміні смуги руху водії зобов’язані переконатися в безпеці маневру, щоб уникнути подібних ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На АЗС у Луцьку втиснули у 80-літровий бак 86 літрів пального (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити