image
 |  1091 15 Липня 2025 | 18:39

Голову районного суду Волині викрили на хабарі: показали відео затримання

15 липня 2025 року за дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру в підбурюванні до надання неправомірної вигоди та заволодінні шляхом обману грошовими коштами голові районного суду Волинської області.

Про це інформує САП, - пише ВолиньUA.

У межах слідства встановлено, що голова суду спільно із знайомим підбурив представника позивача надати грошові кошти для нібито передачі судді цього суду, на розгляді якої перебувала цивільна справа про поділ майна подружжя. При цьому голова суду через посередника надавав представнику позивача відомості про хід судового розгляду цієї справи, які йому відомі завдяки службовому становищу.

Після отримання під контролем правоохоронних органів відповідних коштів голова суду та посередник заволоділи ними та розподілили між собою.

Дії голови суду та посередника кваліфіковані за ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 3 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану) КК України.

Слідство триває.

Викриття злочину відбувалось детективами НАБУ спільно з УСР у Волинській області ДСР Нацполіції за процесуального керівництва прокурорів САП.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити