image
 |  455 7 Серпня 2025 | 19:04

Китайські інвестори розглядають можливість виготовляти у Нововолинську електромобілі

Іноземні інвестори продовжують цікавитися Нововолинськом. Днями мер Нововолинська Борис Карпус мав зустріч із китайським бізнесом.

Про це він розповів на своїй офіційній сторінці, - пише ВолиньUA.

Це підприємство «ЕКОВТОР», що знаходить у Фастові. Там перероблять пластик і виготовляють із нього наповнювачі для подушок, матраців тощо.

У Нововолинську мають партнерство із «Грін компані» - релокованим підприємством із Маріуполя.

Китайських інвесторів цікавить наше місто як вільна економічна зона. Розглядають, придбати та встановити тут обладнання для переробки ПЕТ-пляшки.

Мають й інші бізнес-проєкти. Наприклад, конструювання електромобілів. Зацікавилися і нашим індустріальним парком «Ново». Вони готові інвестувати, але сподіваються на пільгові податкові умови.

Наразі маємо домовленість більш предметно вивчити їхні пропозиції та потреби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити