|  158 29 Червня 2024 | 15:19

Лучанин виборов срібло на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Легкоатлет із Луцька Ерік Костриця виборов срібну нагороду Чемпіонату України з легкої атлетики, що триває у Львові.

Лучанин піднявся на п'єдестал першого змагального дня, 28 червня. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

Костиця змагався у бігові на 100 метрів серед чоловіків. У фіналі легкоатлет показав час 10.44, який став його найкращим результатом у сезоні.

Уперед Ерік Костриця пропустив Олександра Соколова з Дніпропетровщини (час 10.39) – золото. Слідом за волинянином фінішував, виборовши бронзу, ще один представник Дніпропетровщини Олександр Комісаренко (10.61).

Тренується Ерік Костриця під наставництвом Вегнер О.А, Вегнер О.І.