|  153 5 Жовтня 2024 | 12:32

Луцькі дзюдоїсти завоювали нагороди на національній першості

Вихованці Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби завоювали нагороди на національній першості з дзюдо

Про це стало відомо з їх офіційної сторінки у Facebook, - інформує ВолиньUA

02-04 жовтня 2024 року, в м.Львів, вихованці позашкільної установи, брали участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з дзюдо, який проводився спільно з Національним олімпійським комітетом України.

В підсумку, Терешко Дарина (тренер-викладач Олександр Сікорський), у ваговій категорії 44 кг і Павлік Ілля (в.к.55 кг, тренер-викладач Назар Зубчик) вибороли бронзові нагороди.

За крок до медалей припинили змагання і зайняли почесне 5 місце - Джус Богдана (в.к. 48 кг) і Крук Денис в.к. 55 кг (тренер-викладач Сергій Климчук).

Вітаємо учасників збірної команди КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби» та їх тренерів – викладачів з медальним виступом і бажаємо нових здобутків на престижних змаганнях.