13 лютого на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у селі Нуйно Камінь- Каширського району між двома 13-річними неповнолітніми виник конфлікт, який згодом переріс у бійку. У результаті одного підлітка із тілесними ушкодженнями госпіталізували до медзкаладу.
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області, - інформує ВолиньUA.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, поліцейський офіцер громади та працівники ювенальної превенції Камінь-Каширського районного відділу поліції.
Працівники сектору дізнання внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, допитано усіх свідків, які були очевидцями цієї події. Крім того, буде проведена судово-медична експертиза.
Триває досудове слідство, під час якого будуть з’ясовані усі обставини цієї події. За результатами слідства буде прийняте законне процесуальне рішення.
Читайте також: Збив 17-річну дівчину і втік з місця події: деталі ДТП на Волині