image
 |  196 7 Листопада 2025 | 11:29

На Волині затримали бойовика "днр", який воював проти України

За процесуального керівництва прокурорів відділу нагляду за додержанням законів регіональним органом безпеки Волинської обласної прокуратури 54-річному уродженцю міста Донецьк повідомлено про підозру у державній зраді та участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 260 КК України).

Про це ВолиньUA повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2015 році чоловік добровільно уклав контракт на проходження військової служби в складі так званої «7-ї окремої гвардійської мотострілецької Чистяковської бригади», а згодом служив у «1-ій окремій батальйонно-тактичній групі "Сомалі"».

Вказані військові підрозділи, підпорядковані окупаційним військам рф, дислокувалась у місті Дебальцеве та брали активну участь у бойових діях проти Збройних сил України у Донецької області.

Підозрюваний воював на різних ділянках фронту, виконував накази командирів як стрілець у складі незаконних збройних формувань «днр», сприяючи здійсненню збройної агресії проти України.

Затримали чоловіка 01 листопада 2025 року на Волині.

За клопотанням прокурорів 03 листопада 2025 року суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Досудове розслідування: УСБУ у Волинській області за оперативного супроводу 6 Волинського прикордонного загону Держприкордонслужби України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також: У Володимирі прихильники комунізму прийшли з квітами до радянського обеліска

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити