image
 |  1244 31 Березня 2025 | 23:32

На Волині знищили молодий ліс через колізії з землею

Факт незаконної рубки зафіксували працівники державної лісової охорони під час патрулювання у Локачинському лісництві Володимир-Волинського надлісництва.

Про це повідомили у Філії "Поліський лісовий офіс", - інформує ВолиньUA.

На місце викликали поліцію. В свою чергу правоохоронці залучили представників приватної фірми, що розкорчовує ліс.

Встановлено, що роботи ведуться на основі договору передачі в оренду для ведення сільського господарства. Землі, які за матеріалами лісовпорядкування вже належать до державного лісового фонду, у громаді вважаються комунальними: їх спочатку розпаювали і роздали жителям. А люди вже згодом передали їх в оренду.

Схожі ситуації з накладанням на межі державного лісового фонду земельних ділянок іншого цільового призначення трапляються не вперше, зокрема і у Володимир-Волинському надлісництві.

Ще у 2022 році місцеві лісівники оформили та передали до суду матеріали щодо земель, неправомірно переданих в оренду. Щодо деяких таких ділянок уже винесено позитивні судові рішення. Щодо решти, в тому числі і цих ділянок у Локачинському лісництві, судові процеси тривають.

Наразі готуються додаткові матеріали для передання до поліції у цій справі. Задокументовано 1120 пнів, а завдані збитки оцінюють у 1,2 млн грн. 

Читайте також: У садівничому масиві на Волині горіла суха трава: вогонь перекинувся на будинок

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити