Про це 08 червня 2018 року повідомляє сайт «Волинь24».
Цьогоріч каруселі у парку відкрилися ще у квітні. Працюють щодня з 12:00 до 20:00. Втім, все частіше трапляється ситуація, коли персонал парку закриває атракціони ще о 18:00. Причина – цього дня сюди знову не прийшов жоден відвідувач...
Колесові огляду - більше 40 років
КАРУСЕЛІ-ПЕНСІОНЕРИ
Найстаршим атракціонам – «Веселим гіркам», «Орбіті», «Чортовому колесу» – далеко за 40. Наймолодшим – «Вальсові» і «Вихору» - трохи більше 10-ти.
Останній раз парк атракціонів оновлювали у 2012-му. Купили «беушні» екстрім-човен «Санта-Марія», ланцюжкову карусель «Юність», «Міксер-тріо», дитячу залізницю, «Школярик» та «Манеж» - розповідає директор Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки Віталій Цапюк.
Усі 16 із нині робочих каруселей – в хорошому, технічно справному стані та відповідають усім нормам безпеки – запевняє директор. І демонструє акти експертизи Держгірпромнагляду, яку парк проходив перед початком сезону.
За словами директора парку, експертна оцінка атракціонів коштувала 50 тисяч гривень.
Не працюють лише два атракціони – «Човник» та «Сонечко». Їх уже неможливо відремонтувати, - коментує Віталій Цапюк.Щодня, перед початком роботи, механіки оглядають усі каруселі, та, у разі виявлення несправності, усувають недоліки, при потребі замінюють деталі та змащують каруселі мастилом, - запевняє директор.
Екстрим-човен «Санта-Марія» - атракціон, встановлений у 2012 році. Щоправда, приїхав він у Луцьк уже далеко не новим...
ВІДВІДУВАЧІВ ЩОРАЗ МЕНШЕ
Сезон атракціони відкрили ще у квітні. Але персонал нарікає: відвідувачів щораз менше.
Ще п’ять років тому у будні дні відвідувачів було стільки ж, як сьогодні у вихідні, - каже Віталій Цапюк.
В чому причина? Директор каже, що часто чує від гостей нарікання: дорогі квитки.
Хоча ціни у нас залишилися такі ж, як і минулого року. Вартість квитків - від 15 до 30 гривень, – пояснює він.
У парку правило: атракціон вмикають лише тоді, коли є мінімум четверо готових купити квиток. Тривалість катання на більшості атракціонів – 3 хвилини.
Ситуація патова: власноруч зароблених грошей паркові не вистачає, а охочих вкластися в атракціонний бізнес – не надто багато.
Інвестори не виявляють бажання встановлювати у парку свої атракціони чи вкладати гроші, оскільки очікують, що карусель отримає прибуток максимум за два місяці. А зважаючи на малу кількість відвідувачів парку, прибутки доведеться чекати щонайменше два роки, - пояснює директор парку.
Я вважаю, що ці атракціони потрібно залишити. Так, деякі з них старі, ще радянські, але вони надійні. Ці каруселі при належному догляді служитимуть ще довго, краще сучасних китайських, які навряд чи витримають наші погодні умови. Єдине що варто змінити у парку – це доріжки та газони» - каже касир парку атракціонів Мирослава.