Тепер одноразова виплата у 1 мільйон гривень для контрактників 18-24 років поширюється також на Нацгвардію та Держприкордонслужбу.
Про це повідомив нардеп Гончаренко, - інформує ВолиньUA.
Уряд розширив дію експериментального проєкту щодо підвищення мотивації до військової служби. Тепер він охоплює не лише Збройні Сили України, а й Національну гвардію та Держприкордонслужбу.
Також одноразову грошову винагороду в розмірі 1 мільйона гривень виплачуватимуть військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів спецпризначення, які:
- До 25 років були прийняті або призвані на службу під час воєнного стану (з 24 лютого 2022 року).
- Відслужили в бойових умовах не менше шести місяців.
- Брали безпосередню участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях, у «сірій зоні» або навіть на території держави-агресора.
Що ще передбачається:
- Змінено підхід до визначення посад – Генеральний штаб ЗСУ, Нацгвардія та Держприкордонслужба самостійно затверджуватимуть перелік штатних позицій для військовослужбовців віком 18-25 років, які підписують контракт.
- Спрощено проходження медогляду, зокрема процедуру обстеження у психіатра.
Читайте також: П’ять причин, чому варто вступати у Ківерцівський фаховий медичний коледж