Про це «ВолиньUA» повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.
Найчастіше волиняни стають потерпілими від шахраїв, купуючи товари, які замовляють на різноманітних Інтернет-сайтах. Переказавши кошти на банківські рахунки зловмисників люди так і не отримують товарів.
Поліція попереджає, щоб не стати жертвою шахраїв, оплачуйте за товар тільки після його отримання. В жодному разі не розголошуйте особисті дані, які не є обов’язковими для перерахунку коштів (дату народження, дівоче прізвище матері тощо), також нікому не повідомляти пін-код до карткового банківського рахунку.
Одним із поширених видів шахрайств, є повідомлення зловмисниками громадян про загрозу кримінальної відповідальності їх родичів та наче можливість за гроші вирішення питання про її уникнення. Пам’ятайте, люди, які телефонують з такого приводу й представляються працівниками поліції, не мають жодного відношення до правоохоронних органів, а вигадують даний сценарій лише з метою незаконної наживи. Розкажіть близьким родичам, перш за все людям старшого віку, про існування такого виду шахрайства.
Будьте пильними та обережними. У випадку шахрайств невідкладно телефонуйте за номером служби «102» поліції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 осіб затримали за підозрою у заволодінні 20 мільйонами доларів «Ощадбанку»
сектор комунікації поліції Волинської області