Україна опинилася в кінці рейтингу країн за багатством громадян.
Про це пише Politeka.
За рівнем достатку українці визнані одними з найбідніших на планеті.
За Україною в списку – Замбія і Сирія.
За даними щорічного звіту про світовий добробут Global Wealth Report, який підготував швейцарський фінансовий конгломерат Credit Suisse, громадяни України визнані одними з найбідніших на Землі.
Згідно з рейтингом, Україна посіла 123-тє місце в світі за рівнем особистого багатства громадян. Рівень особистого багатства українців становить 1 тис. 563 долара США.
Україна впевнено обігнали Непал ($ 2 тис. 540), Камерун ($ 2 тис. 282), Кенія ($ 2 тис. 306), Бангладеш ($ 2 тис. 332) і Лесото ($ 2 тис. 640).
Однакова ситуація з Україною у Білорусі ($ 1 тис. 563). Гірше живуть в Таджикистані ($ 1 тис. 364), Замбії ($ 1 тис. 197), Сирії ($ 1 тис. 190) та Малі ($ 1 тис. 94 доларів).
Найбагатшою країною виявилася Швейцарія. На одну дорослу людину припадає понад $530 тис. За нею йде Австралія з $ 411 тис., На третьому місці – США з майже $ 404 тис.
В першу десятку багатих країн увійшли також Бельгія, Норвегія, Нова Зеландія, Канада, Данія, Сінгапур і Франція.
Останні місця в рейтингу займають Демократична Республіка Конго ($ 331), Ефіопія ($ 167) і Малави ($ 141).
Рівень багатства Credit Suisse розраховує як з фінансових, так і нефінансових активів.
В цілому Україна за рівнем багатства як держава займає 80 місце в світі – 55 млрд доларів.
Раніше ми повідомляли, що український уряд можна «привітати» з тим, що наша країна офіційно визнана найбіднішою в Європі. Про це заявив у своєму Facebook відомий блогер, юрист Михайло Шнайдер. Він посилається на звіт Міжнародного валютного фонду.
«Вітаю Петра Олексійовича. Вітаю Володимира Борисовича. Вітаю Андрія Олексійовича. Нарешті у них Вийшло. Нарешті вони змогли. Відповідно до нового звіту Міжнародного Валютного Фонду, Україна офіційно визнана найбіднішою країною Європи», – пише Шнайдер.
Він підкреслив, що навіть Молдова, якої до цього належало «почесне» звання найбіднішої країни Європи, вже обійшла Україну за рівнем ВВП і розміром середньої зарплати.
«Тепер ми стали сусідами з Папуа – Новою Гвінеєю та іншими африканськими країнами. Всього лише П’ЯТЬ років знадобилося цим хлопцям, для досягнення такого “дивовижного” результату. Просто фантастика. А точніше фантасмагорія…», – обурився блогер.
Нагадаємо, запуск накопичувального рівня пенсійної системи не відбудеться до тих пір, поки в Пенсійному фонді буде «діра».
Як повідомляла Politeka, в Нацбанку взялися за грошові перекази: що зміниться для українців.
Також Politeka писала про субсидії по-новому: як оформити, розрахувати і правильно подати документи.