|  79 5 Жовтня 2024 | 17:02

Українські рятувальниці здобули нагороди на міжнародних змаганнях (ФОТО)

Нові рекорди та призові місця: жіноча збірна команда ДСНС України повернулася з міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту.

Про це інформує ДСНС України, пише ВолиньUA.

Міжнародний клубний турнір «Odessos cup–2024» проходив у м. Варна (Республіки Болгарія) з 1 по 4 жовтня.

У змаганнях з підйому по штурмовій драбині:

🏅1-ше місце посіла Софія Культенко (ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля);

🏅2-ге місце – Ярослава Кужельна (Чернігівська обл.);

🏅3-тє місце – Інна Алфімова (Київ).

У змаганнях з двоборства:

🏅1-ше місце у Вікторії Ратнікової (Одеська обл).

У загальному заліку збірна команда ДСНС України посіла друге загальнокомандне місце, поступившись лише на один бал дівчатам з Чеської республіки.

Нагадаємо, що одеситка Вікторія Ратнікова встановила три рекорди України, здобувши перемогу у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підійманні по штурмовій драбині та у двоборстві

Пишаємося нашими спортсменками та бажаємо їм перемоги у наступних змаганнях.