5 жовтня Кабінет міністрів призначив ще трьох нових заступників міністра оборони.
Про це повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук у Telegram, міністр оборони Рустем Умєров.
5 жовтня Кабмін призначив:
Гаврилюка Івана Юрійовича заступником міністра оборони України;
Гайдера Станіслава Мечеславовича заступником міністра оборони України;
Кліменкова Дмитра Олеговича заступником міністра оборони України.
Умєров повідомив, що Іван Гаврилюк стане заступником з питань військово-технічної політики.
За його словами, Гаврилюк - генерал-лейтенант: "У квітні-серпні 2022 року був головою робочої групи України в координаційному центрі по наданню допомоги у Німеччині, раніше – радник командувача сил логістики ЗСУ та керівник головного управління логістики – заступник начальника Генштабу ЗСУ.
"Найважливіші завдання – розвиток ОВТ Сил оборони, перепрофілювання українського ОПК на номенклатуру НАТО та тісне співробітництво з країнами партнерами".
Дмитро Кліменков – заступник з питань закупівель
Раніше працював комерційним директором АТ "Укртрансгаз".
Умєров зазначив, що за час роботи йому вдалося на понад 50% перевиконати план з закачування газу до підземних сховищ та на 15% збільшити кількість клієнтів-нерезидентів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мера Сум, якого спіймали на хабарі, взяли під варту
До цього працював першим заступником голови ФДМУ, директором з інфраструктури та логістики МАУ та керівником крупних проектів в шведській компанії Еріксон.
Ключові пріоритети на посаді – стандартизація, систематизація, дієвий контроль та цифровізація закупівель, створення поетапного алгоритму закупівель та контролю, повноцінний запуск Агенції нелетальних закупівель.
Станіслав Гайдер – заступник з питань інституційного розвитку
Гайдер – керівник цифрової трансформації НАЗК. На попередній посаді займався стратегічним плануванням агенції за методологією цілей та ключових результатів (OKRs) де було переналаштовано ключові бізнес-процеси. Під його управлінням запущено Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів, Єдиний портал повідомлень викривачів корупції та ін.
Головний пріоритет – розбудова стійкої та цілісної інституції Міноборони, яка спирається на дані та забезпечує прозорість і підзвітність.