Начальник сектору превенції Володимир-Волинського відділу поліції, капітан поліції Наталія Осійчук розповіла, як обрала свою професію.
Вона розповідає, що працює у правоохоронних органах з 2009 року, - пише Княжий град.
Цікаво, що капітан поліції пані Наталія має освіту філолога, яку здобула у Волинському державному університеті імені Лесі Українки (зараз СНУ ім. Лесі Українки– ред.), і навіть немалий вчительський стаж стаж роботи у сільській школі.
«Після навчання в університеті пішла працювати у своє рідне село вчителем української мови та літератури і зарубіжної літератури, також мала класне керівництво. Пропрацювала 8 років у школі. Здобула досвід спілкування із дітьми, бо це особлива категорія, до якої треба вміти знайти підхід. Ця робота мене загартувала психологічно, тому зараз цей багаж досвіду допомагає мені під час роботи в поліції», – говорить Наталія Осійчук.
Чуму вирішила кардинально змінити роботу, пані Наталія вже не пригадає, але каже, що форма їй подобалася ще змалку:
«Мій хрещений тато був міліціянтом, і мені подобалося, що він навіть просто до нас у гості заходив завжди в формі. А в студентські роки часто ходили пішки з гуртожитку №6 до університету неподалік вулиці Грибоєдова, і там постійно бачила правоохоронців, які йшли у формі на роботу».
Через те, що кадрів не вистачає, капітан поліції пані Наталія часто замінює колег дільничних, щоб розвантажити їх. І хоч освіта філолога часто допомагає під час роботи з документами, відповідями на звернення та запити, а графік роботи постійно насичений, начальниця сектору превенції повертатися до вчителювання не планує.
«Мені подобається дисципліна і акуратність, бо форма дисциплінує будь-якого, але в школу повертися, принаймні зараз, не хочу. Подобається те, чим зараз займаюся», – додала Наталія Осійчук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стріянина у Луцьку: затримали одного з ключових фігурантів