Про це Волинь UA повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.
Відтак, у рейтингу регіонів Волинь перебуває в лідерах, займаючи позицію у першій десятці за показниками процентного росту податкових надходжень, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.
Зокрема, аналітика свідчить: якщо загалом в Україні до Зведеного бюджету в 2017 році зібрано на 21,1 відсотка більше податкових платежів як у 2016 році, то в області цей показник склав 25,8 відсотка. Тим часом, до держбюджету торік волинські суб’єкти господарювання спрямували на 24,4 відсотка більше податків проти попереднього фінансового року в той час, коли на загальнодержавному рівні ріст сплати податків зафіксовано на рівні 18,5 відсотка.
«Звичайно, що про жоден тиск на бізнес чи переплати податкових платежів не йдеться. Позитив у сплаті податків досягнуто, насамперед, завдяки високій податковій культурі наших представників підприємництва, системному діалогу представників виконавчої влади з бізнесом та комплексу скоординованих заходів у напрямку детінізації економіки. Отож, є підстави вважати, що в регіоні докладається максимум зусиль для створення рівних конкурентних умов для діяльності соціально відповідального бізнесу», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.
Водночас, як запевнила керівник волинських фіскалів, завдяки посиленню аналітичної складової в роботі органів ДФС та запровадження сучасних інформаційних технологій, на Волині у 2017 році зібрано на 44,1 відсотка більше проти 2016 року бюджетоутворюючого ПДВ з врахуванням сум відшкодованого волинському бізнесу податку на додану вартість.
«Показово, що динаміка сплати податку на додану вартість в області теж демонструє вищий результат, аніж показники в середньому по країні. Тобто, це логічний результат, що є адекватним темпам соціального - економічного розвитку регіону», - підсумувала Світлана Савчук.
Нагадаємо, що за підсумками 2017 року на Волині до бюджетів всіх рівнів сплачено 5,2 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.