- Про це розповів на засіданні виконавчого комітету Ковельський міський голова Олег Кіндер, згадавши начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка та депутатів обласної ради.
Про це 09 беpезня 2018 року повідомляє сайт «Ковель.район».
Сьогодні для міста Ковеля так же само ставиться великий знак питання це спілкування і бачення того ж самого Ващенюка і спілкування з депутатами обласної ради в частині передачі все ж таки на місто залізничної лікарні, бо проблеми є… Повністю лі-кар-ні. Тоєсь сьогодні вже й таке бачення є, щоб даже обласний «Хоспіс» в нас був на балансі. Повірте, ну дуже багато питань. Я, як міський голова, багато речей, де я не маю відповідей. А це ж дуже погано, тому що ми повинні чітко знати, в якому напрямку воно сьогодні робиться, – сказав Олег Кіндер.
Нагадаємо, одним із рішень обласної ради державна вузлова лікарня станції Ковель «Львівської залізниці» реорганізована шляхом перетворення в комунальний заклад «Ковельська поліклініка» Волинської обласної ради», який є правонаступником всіх майнових і не майнових прав і обов’язків лікарні. Разом з тим, попередніми рішеннями облради на базі вузлової лікарні, окрім поліклініки, утворено ще один комунальний заклад – «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Ковель».
В той же час депутати обласної ради Святослав Кравчук (партія «Наш край»), Микола Бущук та Віктор Радчук (обидва з «УКРОПу», останній – ковельчанин) неодноразово заявляли, що проблем з вузловою лікарнею було б куди менше, якби місто, у свій час, погодилося забрати її до комунальної власності.
До речі, ще у лютому 2016 року голова Волинської обласної ради і лідер волинського «УКРОПу» Ігор Палиця застерігав колег від явно популістських рішень щодо залізничної лікарні.
«Вона не може бути лікарнею», – категорично казав Ігор Петрович, мотивуючи свою позицію тим, що цей медичний заклад не має змоги надавати якісні послуги, а окрім того, в Ковелі та районі нема потреб на розширення лікарняних ліжок.