Протягом 2019 року внаслідок заходів з детінізації ринку праці за участі фахівців територіальних органів ДПС у Волинській області легалізовано працю 1920 найманих осіб.
Про це «ВолиньUA» повідомили у Секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.
Як свідчить аналітика, 900 волинян отримали офіційне робоче місце завдяки роботі комісій та робочих груп з питань легалізації праці, які проводили рейди місцями здійснення підприємницької діяльності. Ще 1020 громадян офіційно оформили свої відносини з працедавцями в результаті проведеної ДПС контрольно-перевірочної роботи.
Оскільки легалізовані наймані працівники отримують офіційну зарплату, то можуть розраховувати на соціальні виплати від держави у разі втрати працездатності та відповідне пенсійне забезпечення в майбутньому.
«Дотримання вимог закону щодо обов’язкового оформлення найманих працівників роботодавцями – головна умова, що дозволяє кожному отримувати соціальні виплати у разі настання страхового випадку. Тому кожен працівник повинен бути особисто зацікавлений у тому, щоб працювати легально. Не менш важливо, що спільна відповідальна позиція роботодавця та його найманих працівників впливає на стан податкових надходжень та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.
Посадовець підкреслив, що окрім легалізації найманих працівників, фахівці податкової служби забезпечили державну реєстрацію 193 підприємців.
«Загалом фінансовий ефект нашої роботи у напрямку детінізації ринку праці і підприємництва у минулому році – майже 1,6 мільйона гривень додаткових надходжень ПДФО і майже 1,9 мільйона гривень сплати єдиного внеску щомісячно. Окрім того, вже з легальних доходів офіційно працевлаштованих волинян щомісячно сплачується понад 132 тисячі військового збору. А це означає, що фінансово підтримуючи державу сумлінною сплатою податків сьогодні, легалізовані наймані працівники отримають передбачені державою соціальні гарантії в майбутньому», – підсумував Олег Гирикович.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голодувати чи ризикувати: що несуть із супермаркетів луцькі пенсіонери? (ВІДЕО)