Волинська обласна бібліотека для юнацтва запрошує усіх бажаючих у на зустріч з мандрівником, шевченкознавцем, керівником ГІ «Меценати для солдата» Русланом Теліпським, - пише газета Волинь.
Даний маршрут у майже 800 кілометрів стартував у День Незалежності з прифронтового Слов’янська і проліг східними і північно-східними землями через території 7 областей країни.
Волинянин бачить майбутнє країни в його духовній згуртованості, символом якої і є постать Т. Г. Шевченка, але окрім заклику відвідати бодай раз в житті могилу Кобзаря, мандрівник присвячує цю ходу подіям новітньої історії України: вшануванню полеглих Героїв Майдану та бійців Небесного Легіону, а також подяка за мирне небо для діючих захисників ООС та ветеранів АТО і заради духовного зміцнення кремлівських бранців, що боряться за свою волю, не припиняючи голодування.
Даний маршрут у майже 800 кілометрів стартував у День Незалежності з прифронтового Слов’янська і проліг східними і північно-східними землями через території 7 областей країни. Руслан постійно зустрічається з мешканцями лівобережної України, котрі теж небайдужі до долі Вітчизни. Заходи зазвичай відбувалиться біля кобзаревих пам’ятників. Це і не дивно, адже за понад 15 років досліджень монументальної спадщини Кобзаря він відвідав та зазняв понад 1300 пам’ятників на 5-х континентах у 30 країнах. Також дуже часто Руслан спілкується і зі школярами, намагаючись прищемити любов до країни, розповісти про подвижницьку ідею ходи і запалити юному поколінню їхні серця до реалізації своїх мрій.
21 вересня активіст закінчив свою мандрівку і вже завтра розповість про неї волинянам. За 27 днів пішки пройдені сотні сіл, а також Слов’янськ, Лиман, Кремінна, Красноріченське, Сватове, Куп'янськ, Шевченкове, Малинівка, Харків, Пересічне, Богодухів, Охтирка, Гадяч, Заводське, Лохвиця, Варва, Пирятин, Гребінка, Драбів, Гельмязів, та власне от тепер і сам Канів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як це було? 204-та Севастопольська бригада тактичної авіації – у Луцьку (ВІДЕО)