Про це «ВолиньUA» стало відомо з прес-служби Волинської ОДА.
Даний навчальний цикл має на меті збільшити виробничий потенціал українських підприємств легкої промисловості шляхом оптимізації трудозатрат персоналу.
В якості експертів та тренерів запрошено досвідчених консультантів з Республіки Індія, а саме: Ганапатху Кандасаму Нантхакумар та Бабу Адерш Срінівас.
Слід зазначити, що система підготовки тренерів із числа персоналу фабрики є перевіреною часом методикою та дозволяє в досить короткий проміжок часу збільшити продуктивність праці персоналу в середньому на 40 % у разі впровадження пропонованих новацій у виробничий процес та дозволяє покращити ефективність виробництва, збільшити пряму продуктивність праці, скоротити трудовий оборот, значно удосконалити систему роботи швейних потоків різного виду тощо.
Даний 8-и денний тренінг згідно з умовами проекту буде проводитися для спеціалістів 10-и швейних підприємств, які мають відповідати наступним критеріям:
- є офіційно зареєстрованим МСП (мале або середнє підприємство);
- частка вітчизняного капіталу має становити не менше 60 %;
- досвід роботи на внутрішньому ринку не менше року;
- є експортером або компанією, яка готова до експорту;
- серед працівників наявна молодь та жінки;
- наявність не менше 50 швейних машинок в постійній роботі.
Інші умови участі в тренінгу:
- тренінг є безкоштовним (окрім витрат, пов’язаних з проїздом до місця проведення тренінгу, проживанням представників підприємства та вечері);
- кожен навчальний день буде завершуватися практичним засвоєнням отриманих навичок: 5 навчальних днів теорії + практика, три навчальні дні будуть виключно практичними;
- усі учасники отримають підтверджуючий сертифікат про навчання;
- кожен учасник отримає власний комплект дидактичних матеріалів;
- наявний синхронний переклад;
- під час навчання учасники забезпечуються харчуванням (кава-брейк та обіди);
- щодня для учасників навчання буде здійснюватися трансфер до ДП «ТК Стиль 2013».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волиняни сплатили на 30% більше військового збору
Тож у разі зацікавленості підприємств даним проектом, організатори просять повідомити Асоціацію «Укрлегпром» за телефоном: (044) 528-14-24 та надіслати до 19 липня 2018 року заповнений запитальник (англ. мовою) на e-mail: [email protected].
Кількість місць чітко обмежена організаторами!