|  14 30 Червня 2021 | 00:35

Збірна України пройшла в 1/4 фіналу «Євро-2020»! (ВІДЕО)

Збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу та переходить до чвертьфіналу.

Про це передає «УНН».

Українці відкрили рахунок на 27-й хвилині. Тоді з подачі Андрія Ярмоленка відзначився Олександр Зінченко. На 43-й хвилині Еміль Форсберг рахунок зрівняв.

Переможний гол на рахунку Артема Довбика, який за лічені хвилини до закінчення доданого часу забив у свій перший матч за збірну.

У чвертьфіналі Україна 3 липня зустрінеться зі збірною Англії, яка з рахунком 2:0 сьогодні здолала німців. Матч відбудеться у Римі.