image
3 Лютого 2018 | 16:14

І Кадиров похвалив Польщу за закон про Інститут національної пам’яті

Очільник Чеченської Республіки і вірний союзник Владіміра Путіна заявив, що Польща слушно «заборонила бандерівську ідеологію». Про це 03 лютого 2018 року повідомляє сайт «Polskie Radio». Президент Чеченської Республіки і вірний союзник Владіміра Путіна – Рамзан Кадиров – похвалив Польщу за новелізацію закону про Інститут національної пам’яті. На його думку, Польща слушно «заборонила бандерівську ідеологію». Кадиров оприлюднив свою думку про це в мобільному месенджері Telegram. Як вважає лідер Чечні, польський Сенат ухвалив закон, що забороняє «ідеологію Бандери».
США, Україна та Ізраїль відчули себе ображеними з приводу цього закону і в його схваленні почали обвинувачувати Росію та дипломатів нашої держави. Російські дипломати справді дуже сильні, та в цьому вони не винуваті і не варто перекладати на когось вину за боротьбу з героїзацією нацистів, – написав Кадиров.
Чеченський очільник оцінює, що Польща змагається з наслідками втручання держав, які підтримують демократію в інших країнах.
Ці країни, підтримуючи революцію в Україні, представляли її як захист інтересів українського народу, а в кінцевому підрахунку це був хаос, руйнування, анархія та нацистська ідеологія. Це стосувалося не лише України, але й її сусідів. «Бандерівські настрої» стали небезпечними для Польщі, – ствердив Кадиров.
Президент Чеченської Республіки нагадав, що Росія багато разів остерігала і закликала Європу не забувати, якою була ціна перемоги над Третім Рейхом.
Руйнування пам’ятників солдатам, глузування і залякування ветеранів залишило свій слід. Злобна усмішка нацизму загрожує Європі, – написав він.
Рамзан Кадиров також зазначив, що «переписування історії не поборе ідеологію Бандери». На його думку, взамін треба дати людям іншу ідеологію.
Ідею можна вбити лиш іншою ідеєю, – оцінив глава Чечні. Жорсткі обмеження, покарання та переслідування небагато допоможуть, якщо надалі триватиме агресивна закордонна політика стосовно тих, хто врятував світ від фашизму, – закінчив Кадиров.

Вас також може зацікавити