image
19 Вересня 2018 | 18:33

Лучанин спече торт у вигляді оголеної Астаф'євої у панчохах

Луцький кондитер разом з іншими учасниками шоу "Король десертів" робитиме торт у вигляді Даши Астаф'євої.
"Солодка" битва за звання найкращого кондитера України у кулінарному проекті "Король десертів" на телеканалі "1+1" продовжується, - пише ТСН.
Сьогодні о 21:30 сім учасників проходитимуть нові непрості випробування від суддів Стефана Вайттинадана, Тетяни Вербицької і Кирила Сміяна.
Атмосфера на кухні наповниться жагою до перемоги й ароматом крему "Маскарпоне", а кондитери ледь стримуватимуть емоції, бо одні конкурси їх відверто шокуватимуть, а інші – змусять досхочу насміятись.
Одне з випробувань об’єднає учасників реаліті в одну команду – кондитери робитимуть торт у вигляді секс-символу України Даші Астаф’євої в натуральну величину. Перед очима кулінарів буде фото співачки, яке вони мають у точності відтворити у своєму десерті.
Кожен з учасників проекту відповідатиме за певну частину тіла, а готовий торт вагою 60 кг оцінюватиме сама Астаф’єва.

Окрім цього, судді підготували для кондитерів ще два конкурси: їм необхідно буде приготувати тематичні капкейки, пересуваючись на роликах, після чого команда хлопців змагатиметься проти команди дівчат у приготуванні "веселкових" тортів з використанням натуральних барвників: фруктів, овочів та ягід.
Боротьбу за титул "короля десертів" продовжили 7 учасників: Антон Линда з Луцька, Марина Собко, Руслан Вичеров, Олег Чередниченко, Валентина Краєвська, Рузанна Щербина і Наталія Микуліч.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Луцька продають алкогольні напої під вивіскою громадської організації

Вас також може зацікавити