image
7 Жовтня 2018 | 16:45

На Київський марафон з'їхалися десятки тисяч людей

До центру Києва 7 жовтня з'їхались десятки тисяч людей, аби вписати своє ім'я в спортивну історію України. Там біжать марафон та напівмарафон, де максимальна дистанція – трохи більше 42-ох кілометрів.Через спортивні змагання центр столиці – перекрито.
На 9-му Wizz Air Kyiv City Marathon зібралася рекордна кількість атлетів – близько 12 тисяч бігунів. Інновацією цього року став забіг на 10 кілометрів.
Також вперше відбувся міжнародний ветеранський забіг – "Гордість нації". Участь у ньому взяли ветерани війни на Донбасі, ветерани світових війн з інших країн: США, Грузії та Польщі.

9-ий Wizz Air Kyiv City Marathon
Прийшли на марафон і родичі загиблих військових та волонтери. Окрім того, серед учасників марафону були люди, що втратили кінцівки, незрячі та інші. Їхня мотивація просто вражає.

Я отримав дуже важкі поранення, лікарі говорили, що я навіть ходити не зможу, але, як бачите, я сьогодні бігав. Я готуюся до марафону морської піхоти, тому для мене це як розминка. А вже 28 жовтня я планую пробігти 42 кілометри,
– сказав старший лейтенант запасу ЗСУ Олександр Попруженко.


Цей забіг власне є аналогом марафону морської піхоти в США, де такі змагання проходять вже 43 рік поспіль.

Спортивний забіг на 5 кілометрів
Участь у марафоні беруть любителі, а не професійні бігуни. А дистанції різноманітні – від 2 до 42 кілометрів. У неділю, 7 жовтня, пройшов лише один із етапів цього масштабного марафону. Інші етапи проходитимуть у Львові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі тощо.
Такі забіги популяризують здоровий спосіб життя, тому організатори приємно здивовані, що кожного року кількість охочих збільшується.

Новий дизайн медалі марафону

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити