image
2 Травня 2021 | 11:42

На Волині невідомі руйнують місцеве пасовище (ФОТО)

Мешканці Шацька, які в домашньому господарстві утримують корів, скаржаться на те, що невідомі особи пошкоджують грунтовий покрив на громадському пасовищі, а саме копають на ньому чорнозем.

Про це інформують на сайті Шацької селищної ради.

Суть проблеми люди озвучили в кабінеті Шацького селищного голови. Очільник громади зазначив, що це є порушенням земельного законодавства, за яке передбачена відповідальність.

Так, за ст. 53-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок без спеціального дозволу, а також невиконання умов зняття, збереження і використання родючого шару ґрунту тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прохання до місцевих жителів – повідомляти про випадки правопорушень у сектор поліцейської діяльності № 2 смт Шацьк Ковельського районного управління поліції або Богдану Штандеру, поліцейському офіцеру Шацької громади (тел. 097 900 38 68).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині через «тіньових перевізників» подорожчав проїзд у маршрутках

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити