image
5 Червня 2018 | 16:31

Німцю за хабар на польсько-українському кордоні «засвітили» 8 років польської в’язниці

Громадянин Німеччини незаконно перетнув польсько-український кордон і спробував дати хабар прикордоннику.
Про це 05 червня 2018 року повідомляє сайт «Polskie Radio».
61-річний громадянин Німеччини двічі незаконно перейшов так званий «зелений кордон» між Польщею та Україною, а потім спробував підплатити працівнику польської Прикордонної служби, аби той не проводив дії, пов’язані із правовими наслідками.
Як повідомила речниця Бескидського відділу Прикордонної служби у Перемишлі майор Ельжбєта Пікор, чоловік двічі пішки перетнув «зелений кордон» у районі прикордонного пункту пропуску в Медиці. Спочатку він перейшов у недозволеному місці з Польщі в Україну, а за кільканадцять хвилин повернувся тим самих шляхом до Польщі.
61-річний громадянин Німеччини, на запитання про ціль перетину кордону, наполягав, що він є громадянином Європейського Союзу і може таким чином подорожувати. Потім, коли співробітники повідомили його про правові наслідки, пов’язані з перетином зовнішнього кордону, він дістав 50 євро та спробував дати хабар, аби прикордонник не виконував свої обов’язки, - сказала майор Пікор.

Співробітники Прикордонної служби відстежили німця у неділю пополудні завдяки оптоелектронному сигналу зі спостережної вежі.
За незаконний перетин кордону чоловікові загрожує штраф, однак польські прикордонники утрималися від введення його щодо німця. Натомість проти порушника відкрите кримінальне провадження за спробу вручення хабара. За це німцю загрожує до 8 років позбавлення волі.

Вас також може зацікавити