image
14 Лютого 2018 | 11:37

Поблизу українсько-білоруського кордону луцькі прикордонники виявили двох мисливців зі зброєю (ФОТО)

Двох мисливців зі зброєю, які здійснювали незаконне полювання у контрольованому прикордонному районі, виявили учора прикордонники Луцького загону під час патрулювання державного кордону.
Про це 14 лютого 2018 року повідомляє сайт Державної прикордонної служби України.
Одного з них дільничний інспектор прикордонної служби відділу «Самари» виявив неподалік н.п. Межисить, що за кілька кілометрів від кордону. Особа, помітивши прикордонників, покинула рушницю та втекла. Рушницю та 2 набої до неї вилучено співробітниками Нацполіції. Проводяться заходи по встановленню власника зброї.
А прикордонний наряд відділу «Березове» цього ж загону спільно з офіцерами оперативних підрозділів Держприкордонслужби, неподалік кордону з Білоруссю, на напрямку українського н.п. Кам’яне, затримали громадянина України із мисливською рушницею «ІЖ58МА» без документів.
На особу складено протокол за ст. 191 КУпАП «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів», справу буде скеровано до суду. Рушницю вилучено з подальшою передачею співробітнику Нацполіції в Рівненській області.

Вас також може зацікавити