image
23 Червня 2018 | 14:58

Польща твердо стоїть на своїх позиціях поряд із Україною, - Єжи Квєцінський щодо протидії будівництву Nord Stream 2

Україна та Польща й надалі спільно протистоятимуть будівництву «Nord Stream 2».
Про це 23 червня 2018 року повідомляє сайт «Укрінформ» із посиланням на "Урядовий портал".
Віце-прем'єр з питань євроінтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з міністром інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінським, зокрема, обговорено розвиток Карпатського регіону та «Північний потік-2».
Зустріч відбулася на полях Форуму регіонального розвитку в Трускавці Львівської області.
Сторони також обговорили перспективи українсько-польської співпраці і залучення фінансових та технічних інструментів ЄС в частині макрорегіонального розвитку, зокрема, задля розвитку Карпатського регіону. Ухвалення Карпатської стратегії та просування цієї ідеї на рівні інституцій ЄС активно підтримує чинна влада Польщі і на урядовому, і на парламентському рівні, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на урядовому рівні цим проектом займається міністерство інвестицій і розвитку Польщі та особисто міністр Єжи Квєцінський. Україна також активно підтримує цю ініціативу з моменту її започаткування.
Окремо співрозмовники домовилися і надалі координувати спільну позицію протидії будівництву газогону «Північний потік-2», що становить загрозу для безпеки обох країн і ЄС.
Польща твердо стоїть на своїх позиціях поряд із Україною, важливо постійно підтримувати одне одного в цьому питанні, - наголосив Квєцінський.

Зазначається, що польська сторона розглядає перспективи об'єднання енергетичної інфраструктури двох держав, зокрема, будівництво газового інтерконектора як стратегічного проекту в Центрально-Східній Європі, спрямованого на забезпечення транспортування газу з Польщі в Україну.
Під час зустрічі Єжи Квєцінський також високо оцінив реформи в Україні, зазначивши, зокрема, що Польща вітає ухвалення законодавства, спрямованого на запуск роботи Антикорупційного суду.

Вас також може зацікавити