image
13 Березня 2018 | 18:20

Польща відклала реконструкцію Меморіалу орлят у Львові через напруженість у відносинах з Україною

Польща відклала на невизначений термін капітальний ремонт Меморіалу орлят на території Личаківського кладовища у Львові через напруженість у відносинах з Україною. Про це 13 беpезня 2018 року повідомляє сайт «Новий час». Як повідомляє RMF24, незважаючи на плани уряду Польщі та виділені з бюджету гроші, у 2018 році буде проведено лише косметичний ремонт. За неофіційними даними, в зв'язку з напруженою ситуацією в стосунках між Варшавою і Києвом, польська сторона прийняла рішення не звертатися за дозволом про реконструкцію до центральної влади, і вирішила обмежитися запитом щодо проведення косметичних робіт на кладовищі. Для цього потрібна лише згода міської влади.
На даний момент польська сторона не хоче відкривати поле для іншого потенційного конфлікту з Україною, - зазначає видання.
Протягом останніх років напруження між Україною та Польщею зростає через різне тлумачення історичного минулого. Одна з останніх гучних суперечок – це ухвалення у Польщі змін до закону про Інститут національної пам'яті, що передбачає покарання за публічне звинувачення польської нації в причетності до Голокосту і злочинів Третього рейху.

Вас також може зацікавити