image
24 Лютого 2018 | 10:45

Польські поліцейські поранили громадян Грузії та України, що на них напали

В працівників поліції полетіло каміння, через що ті змушені були застосувати зброю.
Про це 24 лютого 2018 року повідомляє сайт «Polskie Radio» з посиланням на «Dziennik Łódzki».
У Зґєжі в Лудзькому воєводстві сталася стрілянина. Таким чином драматично завершилося втручання працівників поліції в цивільному вбранні на вул. Рембовського. В поліцейських полетіло каміння, через що ті змушені були застосувати зброю. Нападників було поранено, до лікарні потрапив також один з працівників поліції.
Інцидент стався о 2 ранку 23 лютого. Патруль кримінальної поліції зауважив групу чоловіків, що агресивно поводились і пили алкоголь. Як виявилося, це були грузини і українці. Поліцейські намагалися перевірити документи чоловіків та заспокоїти їх, але іноземці почали кидати в них камінням і тротуарною плиткою. Працівники поліції зробили попереджувальні постріли, після чого кільканадцять разів вистрілили в бік нападників. В результаті, п’ятеро чоловіків отримали поранення ніг. Чотирьох з них було відвезено до лікарні. Затримати вдалося тринадцятьох іноземців – громадян Грузії і України. Поліцейський отримав поранення голови.
Розслідуванням справи займається місцева прокуратура. Затриманим інкримінується поранення працівника поліції, за що загрожує до 10 років ув’язнення.

Вас також може зацікавити