image
3 Лютого 2018 | 10:00

Польського посла в Україні запросили на V Бандерівські читання

Посла Польщі в Україні Яна Пєкло запросили на Бандерівські читання, які пройдуть в Києві.
Дипломата запросив директор Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень” Юрій Сиротюк, - пише ПолітекА.
«У зв’язку з катастрофічним погіршенням відносин між нашими країнами, зростанням реваншизму і необгрунтованих історичних міфів, які нав’язуються пропагандою РФ, вважаємо за необхідне здійснити неупереджений і зважений аналіз минулого і сьогодення складних відносин між нашими народами. Потребуємо професійному обговоренні міжнародної ситуації, в якій знаходиться Україна і регіон між Балтійським і Чорним морями», – сказано в запрошенні.

У запрошенні зазначено, що без незалежної України не було б незалежної Польщі. А Степан Бандера боровся проти Російської імперії, чий розпад приніс розквіт обом країнам.
Нагадаємо, сенат Польщі вночі, 1 лютого, без поправок прийняв закон про Інститут національної пам’яті, в якому передбачена кримінальна відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків. Таке ж покарання законом вводиться за пропаганду «бандерівської ідеології».

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити