image
7 Червня 2018 | 18:03

Шведи просять у волинянина українські чорнобривці

На Волині узбіччя дороги Луцьк - Горохів волинський скульптор-монументаліст, заслужений діяч мистецтв України Василь Рижук знову засадить квітами.
Про це 06 червня 2018 року повідомляє сайт «Волинь».
Волинянин Василь Рижук, який раніше засадив чорнобривцями і декоративними соняхами декілька десятків кілометрів узбіччя траси Луцьк-Львів, у «Фейсбуці» показав, як готує грунт до посадки квітів.
Проект «Квітучий прапор України» лучанин розпочав, щоб показати неповторну красу волинського краю, і не жаліє на це власних коштів. Через це митця на Волині називають Василем – «Сонячним Чорнобривцем».
Проект діє наповну. До речі, нам навіть вдалося вийти за межі України, тож частина насіння буде висаджена на території Швеції нашими партнерами.

А нещодавно гарну звістку Василь Рижук отримав із Полтави. Там знайшлися однодумці, які вирішили долучитися до гарної справи – заквітчання доріг. Волинянин навіть передав насіння для друзів.
Проект «Квітучий прапор» виходить за межі країни! Дякую друзям! Ось повідомлення від Андрія Заболотного з Полтави: «Доброго дня, хочу ще раз подякувати за надіслане насіння, воно нам дуже знадобилося. Проект діє наповну. До речі, нам навіть вдалося вийти за межі України, тож частина насіння буде висаджена на території Швеції нашими партнерами. Щиро дякуємо за підтримку! - написав у «Фейсбуці» Василь Рижук.

Сам автор ідеї переконаний: якщо висіяти квіти в кожному дворику, на кожній вулиці – від Луцька до Сум, це ще дужче об’єднає Україну.

Вас також може зацікавити