image
5 Травня 2018 | 11:37

США відновлять Другий флот через агресію Росії у світі

Військово-морський флот США відновлює свій Другий флот, відповідальний за північний Атлантичний океан, майже через сім років після його розформування, через агресивну поведінку з боку Росії у світі.
Про це 05 травня 2018 року повідомляє сайт «Укрінформ».
Про це повідомляє агентство Reuters.
Другий флот здійснюватиме оперативні та адміністративні повноваження з призначенням суден, літаків і десантів на східному й у північному узбережжі Атлантичного океану, - заявив головком американського флоту адмірал Джон Річардсон.
За його словами, стратегія національної оборони США дає зрозуміти, «що ми повернулися в епоху змагання наддержав, оскільки сфера безпеки продовжує ставати все більш складною і ставить перед нами все більше викликів».

Як повідомили чиновники, команда, яка буде базуватися в Норфолку, штат Вірджинія, спочатку складатиметься з 15 співробітників і в кінцевому підсумку зросте до більш ніж 200 осіб.
Зазначається, що на даний момент низка рішень, зокрема, хто буде командувати другим флотом і які активи він буде включати, ще не були схвалені.
Як відомо, Другий флот був розформований у 2011 році з міркувань економії і організаційної структури. Однак, як пише агентство, з того часу Росія стала більш наполегливою та почала демонстрували свою військову силу в конфліктах, як, наприклад, в Україні та Сирії, а напруженість між Вашингтоном та Москвою зросла.

Вас також може зацікавити