image
5 Квітня 2018 | 17:40

Студенти Шацького коледжу – серед переможців всеукраїнської лісівничої олімпіади

І місце зайняв Сергій Бірук (група ЛГ- 44), ІІІ місце – Олександр Глущук (група ЛГ- 45).
Про це 05 квітня 2018 року повідомили у прес-службі Волинського ОУЛМГ.
У Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів) відбулася студентська олімпіада для випускних курсів коледжів спеціальності «Лісове господарство».
У ній взяло участь 25 студентів із 9 коледжів. Шацький лісовий коледж імені Валентина Сулька представляли студенти групи ЛГ– 43 Катерина Кузьмук, ЛГ– 44 Сергій Бірук, ЛГ– 45 Олександр Глущук, викладачі Ліля Вирович та Галина Сахарук.
Зі вступним словом перед учасниками олімпіади виступив проректор НЛТУ України з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків М. М. Борис та директор ННІ ЛСПГ С. І. Миклуш.
Студенти мали змогу перевірити свій рівень підготовки та продемонструвати вміння, набуті у процесі навчання, взявши участь в олімпіаді. Контрольні завдання включали теоретичну і практичну частини з таких фахових дисциплін: дендрологія, лісознавство, лісівництво, лісові культури та лісова таксація.
Для перевірки виконаних завдань та оцінювання результатів олімпіади було створено журі у складі М. М. Гузя – завідувача кафедри лісових культур і лісової селекції, П. Г. Хомюка, заступника директора ННІ ЛСПГ, І. С. Ільківа – доцента кафедри лісової таксації та лісовпорядкування, А. Д. Шовгана – доцента кафедри ботаніки, деревознавства і недеревних ресурсів лісу, під головуванням завідувача кафедри лісівництва В. В. Лавного.
Всі учасники продемонстрували високий та достатній рівень знань. Переможці і призери олімпіади були відзначені дипломами та грамотами. Наші студенти завоювали призові місця. Так, І місце зайняв Сергій Бірук (група ЛГ- 44), ІІІ місце – Олександр Глущук (група ЛГ- 45).
Учасники олімпіади разом із викладачами відвідали театр ім. Марії Заньковецької, де із зацікавленням переглянули виставу «Голий король». Також було проведено екскурсію музеєм деревини.
Відрадним є те, що участь в олімпіаді підвищила інтерес у студентів до вивчення фахових дисциплін, вони збагатилися інформацією про університет та визначні місця міста Лева.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити