image
14 Березня 2018 | 11:32

Супрун розкрила деталі, як помічник Ляшка пропонував їй квартиру

Керівниці МОЗ пропонували квартиру взамін на медичне обладнання. А оформити нове житло радили на її позаштатного радника.
Про це 14 беpезня 2018 року повідомляє сайт «Вголос».
Детективи Національного антикорупційного бюро України вже майже рік розслідують справу про пропозицію хабара в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун. Про це очільниця міністерства написала на своїй сторінці у Facebook.
Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ із заявою про ознаки злочину. Після – я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все, – наголосила вона.

За словами Супрун, до подальших зустрічей з помічником народного депутата долучився й мер міста, який підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири, котру запропонували оформити на її позаштатного радника, який відіграв роль довіреної особи.
Хочу одразу наголосити: яким би дороговартісним не було медичне обладнання, Міністерство охорони здоров'я завжди готове допомогти громаді його отримати, якщо в ньому дійсно є потреба. У країні діють чисельні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов'язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі непотрібно, – запевнила керівниця МОЗ.

Супрун також додала, що такі спроби отруюють намагання уряду відновити довіру суспільства до державної служби та не дозволяють українцям вибратися з темного минулого і розвиватися.
Як писав «Вголос», 7 березня детективи Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуком до помешкання помічника Олега Ляшка Олега Богачова. Йдеться про те, що помічник-консультант від імені мера Вишневого нібито пропонував в.о. міністру охорони здоров'я Уляні Супрун квартиру в новобудові у Вишневому, якщо вона посприяє в отриманні медичного обладнання для міської лікарні Вишневого.
Згодом на захист свого підопічного став лідер Радикальної партії Ляшко. Він заявив, що обшуки у Олександра Богачова, які здійснює НАБУ, є політичним замовленням і спробою дискредитації.

Вас також може зацікавити